НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Оболонь - Туран (Азербайджан) 1:2 (+ фото) ###

Контрольний матч.

Гол "Оболоні": Зарічнюк 33

Склад «Оболоні»: Деонас, Кутас, Родіна, Сокуренко, Поспєлов, Слюсар, Кучеренко, Толстяк, Мазуренко, Зарічнюк, Шевчук. На заміну виходили – Литвиненко, Заваров, Месхія, Яковенко, Ковалець, Грицай, Турчанов, Черемісін.

У вівторок столична «Оболонь» провела черговий контрольний поєдинок, в котрому поступилася азербайджанському «Турану» з рахунком 1:2. Взагалі цій зустрічі передувало кілька цікавих подій. Спочатку, під вечір в понеділок, команди домовилися про цю зустріч, але коли вранці в день гри пішов сильний дощ, то тренерський штаб «пивоварів» прийняв рішення відмінити поєдинок аби не травмувати гравців. Було змінено план підготовки. Футболістів розділили на дві групи і відправили в тренажерний зал.

І ось коли завершувала заняття на снарядах друга група гравців (а це були переважно молоді гравці, котрих планувалося задіяти в поєдинку з «Тураном»), до готелю прибула делегація азербайджанського клубу і запропонувала провести гру у них на полі. Аргументували це тим, що за півтора десятки кілометрів від готелю Limra, де розташувалася українська команда, дощу практично нема і поле придатне дня гри. Для того, щоб оцінити рівень газону туди відправилася делегація тренерів «Оболоні». І за годину було прийняте остаточне рішенні про те, що поєдинок між «Оболоню» та «Тураном» відбудеться. Йшла 13 година дня і до початку матчу залишалося всього дві години.

Отож, о 14.15 гравці та тренери киян виїхали на гру. По приїзді сипав вже дрібний дощ, котрий згодом припинився. Поле мало досить непоганий стан і невдовзі турецька бригада арбітрів дала свисток про початок матчу.

Як і планувалося, в цьому матчі Сергій Ковалець задіяв переважно дублерів та тих, кому потрібна ігрова практика. Адже все через два дні команду очікує значно серйозніший суперник (бухарестське «Динамо»), де буде перевірено готовність тих, хто нині реально складає «кістяк» колективу. А сьогодні свої амбіції мала демонструвати молодь.

Щодо перебігу подій на полі, то у першому таймі «пивовари» втратили, як мінімум, чотири стовідсоткові нагоди забити гол. І лишень на 33-й хвилині Євген Зарічнюк після відмінного пасу Антона Шевчука відкрив рахунок. Оболонці заспокоїлися і за хвилину були покарані. Правда, у цьому випадку грубо помилився боковий арбітр, коли не зафіксував кількаметровий офсайд у гравця «Турану». А ще за кілька хвилин рефері уже не помітив явної гри рукою азербайджанського захисника у власній штрафній і не призначив пенальті. Утім, навіть попри такі помилки, кияни повинні були перегравати суперника. Але, розтринькавши чимало своїх моментів і в другому таймі, оболонці прогавили гострий випад кавказців по центру.

Що ж, ця поразка гірким баластом лягла у скарбничку статистики підготовчого збору. Та тренерський штаб отримав нову порцію інформації про ігрові кондиції своїх підопічних і на основі цього буде робити певні висновки. Адже невдовзі перший збір завершується, а на другому зборі вже потрібно награвати «кістяк» для участі в чемпіонаті Прем`єр-ліги.