НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольный матч. Кривбасс - Хазар (Лєнкорань, Азербайджан) 0:1 (не заверш.) ###

Контрольный матч.

23 січня криворізький «Кривбас» скористався нагодою та зіграв контрольний поєдинок, який не був запланований заздалегідь. Суперником нашої команди став азербайджанський клуб «Хазар» (Лєнкорань), що в азербайджанській «Unibank Прем’єр-лізі» посідає друге місце в турнірній таблиці.

Суперники до дограли матч – на заваді став сильний дощ, що перервав поєдинок в середині другого тайму. Суперники вирішили не поновлювати гру через невщухаючу зливу. На той час рахунок був 1:0 на користь «Хазару».

«Кривбас» - 1 тайм: Штанько, Марковіч (Кіцута, 20), Сердюк (Лисицький, 35), Латіч (Костишин, 20), Жданов, Матіч, Іващенко, Тимченко, Куценко, Рожок, Конгасколкка.

2 тайм: Федоренко, Кіцута, Лисицький, Кравченко, Куценко, Костишин, Валєєв, Петров, Тимченко, Іващенко, Конгасколкка.

Останній контрольний поєдинок на першому зборі відбудеться 25 січня. Запланований на цей день спаринг з «Баварією-2» (Мюнхен) не відбудеться. Замість німецької команди суперником кривбасівців стане польський клуб «Полонія» (Варшава).